Wysyłka zderzaka

Transport przesyłek niestandardowych

Nasza firma specjalizuje się w transporcie przesyłek niestandardowych na terenie Polski i Unii Europejskiej. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak dużym problemem może stać się planowanie logistyczne związane z branżą automotive. Takie części jak drzwi samochodowe, maski czy zderzaki nie spełniają standardowych wymiarów firm kurierskich oraz większości transportowych.

Działamy na rynku niemal 30 lat, więc doskonale orientujemy się w potrzebach naszych klientów i znamy specyfikę branży transportowej. Posiadamy nowoczesną flotę pojazdów, aż 19 oddziałów partnerskich na terenie kraju oraz własną sieć dystrybucyjną.

Wysyłka zderzaka bądź jakiejkolwiek innej części pojazdu w naszym wykonaniu to gwarancja terminowości, a także bezpieczeństwa. Paczki są starannie pakowane, a następnie ręcznie sortowane. Wysyłka elementów samochodowych wymaga pełnej specjalizacji, ponieważ z reguły posiadają one nieregularne kształty i duże rozmiary. Części te powinny też być odpowiednio przygotowane do transportu – bez śladu smarów czy olejów.

Bezpieczeństwo i solidność

Mamy przewagę nad innymi firmami kurierskimi, ponieważ oferujemy zdecydowanie więcej rozwiązań. Przede wszystkim działamy głównie w branży automotive – korzystamy z oprogramowania ułatwiającego optymalizację pracy, ale też ze specjalnego systemu dostosowanego do potrzeb tego sektora. Posiadamy pojazdy przystosowane do transportu zderzaków i innych elementów motoryzacyjnych.

Korzystanie z usług firm kurierskich to wysokie ryzyko uszkodzenia bądź zniszczenia części. Nasza flota wyposażona jest w maty ochronne, pasy mocujące, szczelne plandeki, najazdy, a wybrane pojazdy posiadają windę. Wszystko to zapewnia maksymalny stopień bezpieczeństwa i pozwala zoptymalizować czas dostaw. Bez względu na to, czy będzie to wysyłka zderzaka, drzwi czy innej części, dotrze ona miejsce w ustalonym terminie przy utrzymaniu konkurencyjnej ceny.

Niezawodny transport części samochodowych

Nasi kierowcy to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem. Transportowany towar jest ubezpieczony, a stały monitoring GPS oraz kontakt z pojazdem pozwalają na szybkie uzyskanie informacji na temat lokalizacji przesyłki. Posiadamy wszystkie wymagane zezwolenia czy licencje.

Oferujemy różne sposoby rozliczeń, dostosowane do specyfiki działania naszych klientów. Odbieramy przesyłkę z dowolnego wskazanego przez zleceniodawcę miejsca. Transportujemy towary na paletach euro, bądź niestandardowych w zależności od potrzeb. Świadczymy szeroki zakres usług dodatkowych, takich jak powiadomienia mobilne czy dostawy za pobraniem.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Wysyłka zderzaka lub innych części samochodowych z Ambro Express to oszczędność czasu oraz pieniędzy. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt, doradcy klienta udzielą wyczerpujących informacji i zaproponują dogodne terminy dostaw.

Przesyłki wielkogabarytowe

Dowiedz się więcej

Wysyłka maski samochodowej

Dowiedz się więcej

Wysyłka skrzyni biegów

Dowiedz się więcej

Wysyłka
zderzaka

Dowiedz się więcej

Wysyłka części samochodowych

Dowiedz się więcej

Napisz do nas