Wysyłka częścisamochodowych

Części samochodowe mają niestandardowe wymiary, a w wielu przypadkach również wagę. Dlatego wiele firm kurierskich odmawia wykonania usługi przewozu lub życzy sobie dodatkowej – nieraz bardzo dużej – opłaty. To utrudnienie, które daje się we znaki kierowcom szukającym oszczędności, którzy z tego względu decydują się zamawiać części zamienne do pojazdów spoza miejsca zamieszkania. To problem także wtedy, gdy kupiec na posiadane elementy znajduje się kilkadziesiąt lub nawet kilkaset kilometrów dalej.

Z rozwiązaniem przychodzi firma Ambro Express. Specjalizujemy się w branży automotive. Dlatego wysyłka części samochodowych to jedna z naszych głównych usług. Nie odmawiamy przewozu żadnych elementów, niezależnie od ich rozmiarów czy wagi. Nie istnieją dla nas trudne paczki – do każdego transportu jesteśmy odpowiednio przygotowani. Przesyłki niestandardowe to dla nas standard. Zachęcamy do przyjrzenia się zaletom powierzenia swoich paczek naszej firmie!

Paczki z częściami samochodowymi na czas

Czas to pieniądz. Dobrze o tym wiemy, dlatego szczególną uwagę przykładamy do terminowości. Transport musi odbywać się regularnie oraz szybko, przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich standardów bezpieczeństwa. W związku z tym wysyłka części samochodowych planowana jest przez specjalistów w swojej dziedzinie. Dzięki czemu przesyłka pokonuje najkrótszą możliwą trasę, aby znaleźć się w odpowiednim czasie pod adresem wskazanym przez zleceniodawcę.

Jest to możliwe również dzięki rozbudowanej sieci oddziałów Ambro Express. Posiadamy placówki w 19 miastach Polski. Dogodna lokalizacja pozwala naszym kierowcom błyskawicznie odbierać i przekazywać dalej paczki z częściami samochodowymi. Własna sieć dystrybucyjna firmy obejmuje cały kraj systemem Next Day. Według tego schematu po umówioną paczkę przyjeżdżamy najpóźniej następnego dnia.

Przesyłki można śledzić na naszej stronie. Wystarczy podać numer zlecenia, a wyświetli się aktualne miejsce przebywania paczki. W ten sposób nasi klienci zawsze wiedzą, co dzieje się z ich częściami samochodowymi.

Ostrożny transport części samochodowych

Przewóz pakunków odbywa się z wyjątkową ostrożnością. Doskonale zdajemy sobie sprawę z wartości przesyłek oraz ich podatności na uszkodzenia. Dlatego do transportu używamy przystosowanych do tego pojazdów. Są one zabezpieczone zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz. Doświadczeni kurierzy potrafią przeprowadzić załadunek w taki sposób, aby nie narazić na niebezpieczeństwo towaru. Korzystają przy tym z profesjonalnych narzędzi.

Nasi klienci przed powierzeniem nam przesyłki też powinni zadbać o bezpieczeństwo. Dlatego polecamy, aby paczki z częściami samochodowymi zostały starannie zapakowane. Oznacza to konieczność zapełnienia wolnych przestrzeni wewnątrz kartonu (np. styropianem czy papierowymi kulkami). W ten sposób zawartość nie będzie się poruszać podczas transportu. Dobrze również zabezpieczyć towar folią bąbelkową. Sam karton powinien składać się z kilku warstw, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Prosimy o wyczyszczenie elementów przed zapakowaniem. Wysyłka części samochodowych zabrudzonych smarem, olejem czy paliwem mogłaby narazić na zanieczyszczenie inne przewożone przez nas pakunki. Po zrealizowaniu tych zaleceń można mieć pewność, że paczka dotrze na miejsce w nienaruszonym stanie – o resztę zadba firma Ambro Express.

wysyłka części samochodowych - ambroexpress.pl

Dobra cena przesyłki części samochodowych

Usługa wyceniana jest na podstawie wcześniej przygotowanej analizie przez naszych specjalistów oraz przedstawionej stałej ofercie współpracy, dzięki czemu mamy zawsze gwarancję niezmienności ceny za poszczególne przedziały wagowe i wymiarowe. Przy obliczeniach bierzemy pod uwagę m.in. rozmiar paczek z częściami samochodowymi, oraz inne ważne czynniki. Oferujemy ponadto wykonanie za niewielką opłatą usług dodatkowych, po wcześniejszym uzgodnieniu, np. pobranie za przesyłkę (COD).

Jeśli tylko pojawią się jakieś pytania odnośnie do wysyłki części samochodowych – zapraszamy do kontaktu z nami telefonicznie lub mailowo, a nasi przedstawiciele rozwieją wszelkie wątpliwości. Profesjonalna obsługa klienta oraz fachowe doradztwo są kolejnymi atutami Ambro Express. Przekonaj się o tym podczas kontaktu!

Zobacz także:

Przesyłki wielkogabarytowe

Dowiedz się więcej

Wysyłka maski samochodowej

Dowiedz się więcej

Wysyłka skrzyni biegów

Dowiedz się więcej

Wysyłka
zderzaka

Dowiedz się więcej

Wysyłka części samochodowych

Dowiedz się więcej

Napisz do nas