Wysyłka do Niemiec z Ambro Express

Ambro Express specjalizuje się w transporcie przesyłek niestandardowych, wielkogabarytowych oraz dłużycowych dla branży meblarskiej, ogrodniczej, budowlanej, łazienkowej oraz automotive.

Nieustannie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i tym samym rozszerzamy zasięg naszych usług. Realizujemy transport kurierskich przesyłek specjalnych na terenie Polski, Niemiec, Austrii, Belgii oraz Holandii.

Realizujemy transport przesyłek niestandardowych do Niemiec

Oferujemy terminowy i niezawodny transport niestandardowych przesyłek zagranicznych. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza usługa była jak najbardziej kompleksowa oraz spełniała oczekiwania i potrzeby Państwa Klientów.

Nieustannie rozszerzamy zakres naszych usług – realizowany przez nas transport przesyłek niestandardowych do Niemiec gwarantuje profesjonalne rozwiązania.

Wniesienie przesyłki

Nasz dwuosobowy zespół fachowców gwarantuje dostawę z usługą wniesienia niezależnie od lokalizacji czy gabarytu. Zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo zarówno przewożonego mienia jak i otoczenia.

Drobny montaż

Usługa drobnego montażu realizowana jest przez nasz wyspecjalizowany zespół bezpośrednio po dostawie przesyłki do domu. Drobny montaż dotyczy w szczególności mebli tapicerowanych, które w transporcie stanowią kilka osobnych elementów i których montaż trwa nie dłużej niż 30 minut, np. montaż boczków, wezgłowia, przykręcenie nóżek, itp. Po zakończonym montażu przedmiot stawiany jest w wyznaczone przez odbiorcę miejsce.

Rozpakowanie i wyrzucenie zbędnego opakowania

Usługa rozpakowania zawsze następuje w obecności odbiorcy. Dodatkowo, istnieje możliwość sprzątnięcia przez pracowników zbędnych odpadów powstałych w procesie rozpakowania, a następnie ich wyrzucenia do wskazanego przez odbiorcę miejsca.

Odbiór zużytego mebla

Odbiór niepotrzebnego mebla to usługa, która na terenie Niemiec cieszy się dużym zainteresowaniem. Po dostarczeniu przesyłki nasz dwuosobowy zespół bez problemu odbierze zużyty lub niepotrzebny mebel, dzięki czemu Klient będzie mógł w pełni cieszyć się nowym produktem.

obsługa zwrotów

Obsługa zwrotów z rynku niemieckiego

Realizujemy odbiory zarówno od osób prywatnych jak i sklepów meblowych, gwarantując przy tym 100% pokrycie kraju, możliwość odpowiedniego zabezpieczenia towaru, zniesienia go oraz dostarczenia we wskazane miejsce lub składowanie w Centrum Logistycznym Ambro Logistics Park w Przykonie.

Serwis

Usługę serwisu w Niemczech możemy zrealizować również w innym terminie niż dzień dostawy. W przypadku konieczności dowiezienia brakującego elementu lub drobnych prac serwisowych, nasz zespół specjalistów przyjedzie pod wskazany adres w celu wykonania usługi.

Optymalna oferta transportowa dedykowana e-commerce

 

 

Ofertę kierujemy w szczególności do Klientów biznesowych takich jak producenci, dystrybutorzy czy sklepy internetowe z branży meblowej, ogrodniczej, budowlanej, łazienkowej oraz automotive.

Flota Ambro Express w Niemczech

wysyłka kurierem do Niemiec

Dysponujemy nowoczesną flotą, która jest w pełni przystosowana do transportu przesyłek niestandardowych zagranicą.

Wszystkie auta na terenie Niemiec są odpowiednio wyposażone, dzięki czemu realizowany przez nas transport jest terminowy i bezpieczny.

Windy, windy mobilne innolift, wózki paletowe oraz wózki meblowe – schodołazy – jest to standardowe wyposażenie każdego auta, dzięki któremu możemy zaoferować rozwiązania dostosowane do specyfiki branży.

Dodatkowo, każdy kierowca posiada nowoczesny, mobilny skaner, nadający statusy przesyłek w czasie rzeczywistym. Niemieccy odbiorcy mają możliwość śledzenia paczki – sprawdzenie statusu przesyłki w języku niemieckim dostępne jest na naszej stronie internetowej dedykowanej niemieckim wysyłkom www.ambroexpress.de.

Szeroki wachlarz usług, optymalne rozwiązania

Gwarantujemy, że każdy realizowany przez nas transport przesyłek niestandardowych do Niemiec odbywa się w sposób bezpieczny
i terminowy. Najwyższe standardy i sprawdzone know-how gwarantuje naszym Klientom pakiet korzyści biznesowych.

kurier do niemiec dla każdej branży

Rozwiązania dostosowane do specyfiki branży

szybki czas dostawy do niemiec

Transit-time 2-4 dni robocze

Usługa wniesienia w dwuosobowej obsadzie

Drobny montaż

Obsługa zwrotów

obsługa kurierska w języku niemieckim

Obsługa Klienta w języku niemieckim

niemieckie śledzenie przesyłek

Niemiecki tracking

powiadomienia o przesyłce do niemiec

Serwis SMS oraz E-mail

zlecanie przesyłek do niemiec przez internet

Webowy system IT do produkcji zleceń

brak minimalnej liczby przesyłek do niemiec w miesiącu

Brak minimalnej liczby przesyłek w miesiącu

Zapraszamy do kontaktu

Z przyjemnością przybliżymy szczegóły oferowanych usług i zaproponujemy optymalne rozwiązania.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami.

tel: +48 660 62 62 64
email: handlowy@ambro.pl


Napisz do nas