Wysyłka mebli

Wysyłka mebli kurierem Ambro Express

Ambro Express specjalizuje się w transporcie oraz dostarczaniu niestandardowych przesyłek. Możemy zagwarantować, że każda realizowana przez nas wysyłka mebli ogrodowych czy domowych zawsze odbywa się w sposób bezpieczny i terminowy. Dostarczamy paczki na terenie całego kraju. Dzięki wielu oddziałom lokalnym na obszarze Polski możemy zapewnić codzienne przewozy i dostawy. Ładunek można nadać za pobraniem, z opcją powiadomienia mobilnego oraz z zadeklarowaną wartością. Każda przesyłka z meblami ogrodowymi czy innym ładunkiem posiada indywidualny numer. Po jego wpisaniu w odpowiednie pole na naszej stronie internetowej, można łatwo oraz szybko sprawdzić aktualną lokalizację przewożonych mebli.

Profesjonalna wysyłka mebli kurierem

Dysponujemy rozbudowaną flotą nowoczesnych pojazdów, dostosowanych w pełni do transportu umeblowania. Nasi kurierzy to grono wykwalifikowanych specjalistów, posiadających duże doświadczenie w przewożeniu i dostarczaniu mebli. Ofertę wysyłki mebli kurierem kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i też biznesowych, takich jak m.in. sklepy czy hurtownie meblowe oraz z wyposażeniem wnętrz.

Zapewniamy sprawną wysyłkę mebli ogrodowych lub dowolnego innego rodzaju. Przewozimy stoły, ławy, łóżka, kanapy i sofy, komody, regały, szafy, półki, biurka, a także wiele innych elementów umeblowania. Gwarantujemy możliwie najszybszą dostawę oraz korzystne, bardzo konkurencyjne ceny.

Wysyłka mebli w Ambro Express – dlaczego warto?

W dobie wielkiej i stale rosnącej popularności zakupów przez internet, nikogo nie dziwi już kupowanie w sieci nawet tak dużych przedmiotów, jak meble. Niestety, ze względu na swoje gabaryty, wagę oraz często niestandardowe kształty, mogą one stanowić duży problem w transportowaniu. Rozwiązaniem jest wysyłka mebli kurierem. Nie każda firma kurierska posiada jednak w swej ofercie tego rodzaju usługi. Wiele spółek nie dysponuje także odpowiednimi pojazdami do przewozu mebli. Dlatego też decydując się na wysyłkę mebli ogrodowych, warto zaufać profesjonalnej firmie przewozowej Ambro Express, która zajmuje się transportem różnego rodzaju umeblowania od wielu lat.

Specjalizujemy się w dostarczaniu przesyłek niestandardowych, dzięki czemu wiemy, jak szybko, rzetelnie i bezpiecznie zrealizować tę usługę. Posiadamy odpowiednie, specjalnie przystosowane samochody pozwalające w bezpieczny sposób przetransportować dowolnego typu meble. Każdy pojazd jest wyposażony w maty ochronne, szczelną plandekę, pasy mocujące, rukcugi i najazdy. Większość aut posiada również zamocowane windy. Wiemy, jak odpowiednio zabezpieczyć, ale też unieruchomić ładunek, żeby dotarł on do klienta w nienaruszonym stanie.

Dla kogo jest wysyłka mebli kurierem?

Wysyłka mebli ogrodowych

Wysyłka mebli ogrodowych lub dowolnego innego rodzaju przez naszą firmę to polecane rozwiązanie zarówno dla dużych, jak i też niewielkich sklepów meblowych. W przypadku małych sklepów, współpraca z nami pozwala na efektywną realizację zamówień, bez konieczności nabywania przez firmę własnej floty samochodów dostawczych. Dzięki czemu dopiero rozwijające się przedsiębiorstwa mogą skupić się na sprzedaży mebli, inwestowaniu w swój biznes i sprawnej obsłudze klientów.

Transport mebli kurierem to również korzystna opcja dla dużych, prężnie działających sklepów czy hurtowni. Sprawdzi się zwłaszcza w przypadku okresowej zwiększonej liczby zamówień, których nie można dostarczyć natychmiast z powodu braku wystarczającej ilości miejsca w pojazdach lub samej liczby pojazdów. W takich przypadkach wysyłka mebli ogrodowych i innego typu przez sprawdzoną firmę kurierską pozwala na sprawne dostarczenie paczek oraz zapewnienie tym samym zadowolenia klienta. W przypadku stałej współpracy ze sklepami, hurtowniami i innymi podmiotami gospodarczymi, oferujemy indywidualne warunki umów.

Wysłanie mebli kurierem jest również dobrym rozwiązaniem dla indywidualnych osób, sprzedających posiadane umeblowanie na portalach aukcyjnych lub serwisach ogłoszeniowych.

Przesyłki wielkogabarytowe

Dowiedz się więcej

Wysyłka maski samochodowej

Dowiedz się więcej

Wysyłka skrzyni biegów

Dowiedz się więcej

Wysyłkazderzaka

Dowiedz się więcej

Wysyłka części samochodowych

Dowiedz się więcej

Napisz do nas