Wysyłka mebli kurierem

Wysyłka mebli kurierem Ambro Express

Ambro Express specjalizuje się w transporcie i dostarczaniu przesyłek niestandardowych dla branży meblarskiej i ogrodniczej. Najwyższe standardy oraz sprawdzone know-how gwarantuje naszym Klientom pakiet konkretnych korzyści biznesowych.

Gwarantujemy, że każda realizowana przez nas wysyłka mebli domowych jak i ogrodowych zawsze odbywa się w sposób bezpieczny i terminowy.  Dzięki 24 oddziałom rozlokowanym na terenie całego kraju możemy zaoferować codzienne transporty i dostawy ładunków. Dostawy mebli realizowane są również na terenie Niemiec – posiadamy sieć oddziałów gwarantujących 100% pokrycie kraju.

Istnieje możliwość nadania przesyłki za pobraniem, z opcją powiadomienia mobilnego.
Każda przesyłka mebli ogrodowych i domowych posiada indywidualny numer zamówienia, dzięki któremu można śledzić przesyłkę w systemie oraz sprawdzać jego aktualną lokalizację.

Profesjonalna wysyłka mebli kurierem

DOM I MEBLE

Ofertę kierujemy w szczególności do Klientów biznesowych takich jak producenci mebli, dystrybutorzy czy sklepy z wyposażeniem wnętrz.

Dysponujemy rozbudowaną flotą nowoczesnych pojazdów, dostosowanych w pełni do transportu umeblowania.

wysyłka mebli - ambroexpress.pl

Nasi kurierzy to grono wykwalifikowanych specjalistów, posiadających duże doświadczenie w przewożeniu i dostarczaniu mebli. Zapewniamy sprawną wysyłkę mebli.

Przewozimy: stoły, ławy, łóżka, kanapy i sofy, komody, regały, szafy, półki, biurka, a także wiele innych elementów umeblowania.

Gwarantujemy możliwie najszybszą dostawę oraz korzystne, bardzo konkurencyjne ceny.

W naszej ofercie znajduje się również wysyłka akcesoriów domowych przez Klientów indywidualnych, sprzedających umeblowanie na  portalach aukcyjnych lub serwisach ogłoszeniowych.

PARK I OGRÓD

Meble oraz akcesoria ogrodowe charakteryzują się nietypowymi wymiarami i kształtami.

Dzięki doświadczeniu oraz profesjonalnym rozwiązaniom dostosowanym do specyfiki branży oferujemy bezpieczny i terminowy transport.

Ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i biznesowych, takich jak producenci, dystrybutorzy oraz sklepy z akcesoriami i meblami ogrodowymi.

Przewozimy: meble ogrodowe, huśtawki, ogrodzenia, drabiny, baseny, sprzęty sportowe i inne akcesoria ogrodowe.

Wysyłka mebli do Niemiec z usługą wniesienia

wysyłka mebli kurierem - ambroexpress.pl

Wysyłkę na rynku niemieckim rozwijamy dynamicznie: obsługa zwrotów, 2-4 dni transit-time, niemiecka infolinia czy dwie próby doręczenia w cenie wyróżniają nas na rynku polsko-niemieckim.

Obecnie wprowadziliśmy nowe usługi dodatkowe dedykowane branży meblarskiej:

 

wniesienie przesyłki

rozpakowanie i wyrzucenie zbędnego opakowania

Nasz dwuosobowy zespół fachowców gwarantuje dostawę z usługą wniesienia niezależnie od lokalizacji, piętra czy gabarytu. Dodatkowo, istnieje możliwość sprzątnięcia przez pracowników zbędnych odpadów powstałych w procesie rozpakowania, a następnie ich wyrzucenia do wskazanego przez odbiorcę miejsca. Powyżej opisane usługi dodatkowe realizowane są na terenie Niemiec.

Wysyłka mebli w Ambro Express – dlaczego warto?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w transporcie dużych gabarytów i przesyłek niestandardowych, co pozwala nam na zagwarantowanie pełnego profesjonalizmu świadczonych usług.

kurier do niemiec dla każdej branży

Profesjonalne rozwiązania dla branży meblarskiej

dostawa kurierem w całych Niemczech

Dostawy na terenie Polski oraz Niemiec

ręczne sortowanie przesyłek do niemiec

Ręczny sort

Obsługa zwrotów

Usługa wniesienia na terenie Niemiec

Codzienne linie między oddziałami

niemieckie śledzenie przesyłek

Śledzenie przesyłki w czasie rzeczywistym

zlecanie przesyłek do niemiec przez internet

Webowy system IT do produkcji zleceń

W dobie stale rosnącej popularności zakupów przez internet, nikogo nie dziwi kupowanie w sieci tak dużych przedmiotów, jak meble. Niestety, ze względu na swoje gabaryty, wagę oraz często niestandardowe kształty, mogą one stanowić duży problem w transporcie. Rozwiązaniem jest wysyłka mebli domowych i ogrodowych kurierem Ambro Express, która zajmuje się transportem różnego rodzaju umeblowania od wielu lat.

Posiadamy odpowiednie, specjalnie przystosowane samochody pozwalające w bezpieczny sposób przetransportować dowolnego rodzaju meble. Każdy pojazd jest wyposażony w maty ochronne, szczelną plandekę, pasy mocujące, rukcugi i najazdy. Wiemy, jak odpowiednio zabezpieczyć, ale też unieruchomić ładunek, aby dotarł do klienta w nienaruszonym stanie. Specjalizujemy się w transporcie przesyłek niestandardowych, dzięki czemu wiemy, jak szybko, rzetelnie i bezpiecznie zrealizować tę usługę.

Ambroexpress wysyłka mebli

Dla kogo jest wysyłka mebli kurierem?

Transport mebli domowych i ogrodowych

 

Ofertę wysyłki mebli domowych oraz mebli ogrodowych kierujemy w szczególności do Klientów biznesowych, takich jak producenci mebli, dystrybutorzy czy sklepy z wyposażeniem wnętrz.

W przypadku małych sklepów, współpraca z Ambro Express pozwala na efektywną realizację zamówień, bez konieczności nabywania przez firmę własnej floty samochodów dostawczych. Dzięki temu dopiero rozwijające się przedsiębiorstwa mogą skupić się na sprzedaży mebli, inwestowaniu w swój biznes oraz sprawnej obsłudze klientów.

Transport mebli kurierem to również korzystne rozwiązanie dla dużych, prężnie działających firm, takich jak producenci mebli, dystrybutorzy czy sklepy z wyposażeniem wnętrz. Sprawdzi się zwłaszcza w przypadku okresowej zwiększonej liczby zamówień, których nie można dostarczyć natychmiast z powodu braku wystarczającej ilości miejsca w pojazdach lub samej liczby pojazdów. W takich przypadkach wysyłka mebli ogrodowych oraz domowych przez sprawdzoną firmę kurierską pozwala na sprawne dostarczenie paczek oraz zapewnienie tym samym zadowolenia klienta. W przypadku stałej współpracy oferujemy indywidualne warunki umów.

W naszej ofercie znajduje się również wysyłka mebli oraz akcesoriów domowych przez Klientów indywidualnych, sprzedających umeblowanie na portalach aukcyjnych lub serwisach ogłoszeniowych.

Fulfillment – jedno rozwiązanie, szereg korzyści

 

Oferujemy również optymalne rozwiązanie jakim jest pełna obsługa logistyczna zamówień. Podczas gdy nasz Klient może skupić się na rozwoju biznesu i sprzedaży, my realizujemy cały proces obsługi zamówienia: przyjęcie i magazynowanie towaru, przetwarzanie i kompletację zamówień, dostawę do Klienta docelowego, jak i obsługę zwrotów.

Zapraszamy do kontaktu

Z przyjemnością przybliżymy szczegóły oferowanych usług i zaproponujemy optymalne rozwiązania. Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami.

Formularz kontaktowy

tel: 660 62 62 64

handlowy@ambro.pl

Przesyłki wielkogabarytowe

Dowiedz się więcej

Wysyłka maski samochodowej

Dowiedz się więcej

Wysyłka skrzyni biegów

Dowiedz się więcej

Wysyłka
zderzaka

Dowiedz się więcej

Wysyłka części samochodowych

Dowiedz się więcej

Napisz do nas