Wysyłka skrzyni biegów

Dlaczego wysyłka skrzyni biegów sprawia trudności?

W przeciwieństwie do przesyłania większości komponentów samochodowych skrzynia biegów jest niechętnie wysyłana przez większość kurierów w Polsce. Wynika to przede wszystkim z niezwykle delikatnej budowy tego elementu. W związku z obawą o bezpieczeństwo części, niewielu kurierów decyduje się na transport skrzyni biegów. Podczas takiego przewozu mogłoby dojść do uszkodzenia jej elementów lub wycieku płynów co doprowadziłoby do popsucia się skrzyni oraz sąsiadujących z nią paczek. Decydując się na wysyłkę skrzyni biegów, kurierzy muszą wiedzieć, w jaki sposób można ją zapakować, aby nic się z nią nie stało. W przeciwnym razie straciliby oni zaufanie swoich klientów oraz musieliby zapłacić za niechcący wyrządzone szkody. Dlatego firmy zajmujące się transportem skrzyni biegów i innych wrażliwych części samochodowych muszą być doskonale przygotowane do tego, aby móc zajmować się taką wysyłką. W Ambro Express pracują osoby, które mają odpowiednią wiedzę i są przeszkolone do tego, aby móc zajmować się tego typu dowozem.

Profesjonalna wysyłka skrzyni biegów

W Ambro Express dbamy o najwyższą jakość naszych usług transportowych. Wiemy, jak wrażliwym i niezbędnym elementem każdego samochodu jest jego skrzynia biegów, dlatego staramy się z największą dokładnością, ale też sumiennością podchodzić do jej transportu. Skrzynia biegów to także jeden z droższych komponentów samochodowych, dlatego jej niewłaściwe opakowanie może okazać się niezwykle kosztownym błędem. Przygotowując skrzynię do wysyłki, dbamy o to, by żaden jej element nie wystawał poza opakowanie, co groziłoby jego uszkodzeniem lub zniszczeniem. Eksperci pracujący w Ambro Express wiedzą, w jaki sposób powinna być transportowana skrzynia biegów, aby nie doszło do jej popsucia. Podczas transportu musi być ona zabezpieczona i ustawiona we właściwym kierunku, a kierowca przewożący paczkę również powinien zadbać o to, by jazda była jak najmniej dla niej inwazyjna. Dopiero zadbanie o wszystkie te czynniki pozwala stwierdzić, że skrzynia jest właściwie transportowana.

Co wyróżnia Ambro Express?

W odróżnieniu od zwykłych usług kurierskich naszą firmę wyróżnia przede wszystkim samochodowa specjalizacja. Dzięki fachowej wiedzy potrafimy właściwie przygotować i obchodzić się z paczkami zawierającymi silniki, maski czy skrzynie biegów. Wysyłką skrzyni biegów zajmujemy się od lat, dlatego za naszymi usługami oprócz profesjonalnej wiedzy stoi także duże doświadczenie. Nasza firma posiada szeroką sieć dystrybucyjną z odpowiednio zaprojektowanym łańcuchem dostaw, który umożliwia nam sprawne zarządzanie transportem pakunków. W związku z tym, że specjalizujemy się w transporcie przesyłek niestandardowych, niestraszne nam są zadania, których nie podjęliby się inni standardowi kurierzy. O każdą naszą przesyłkę dbamy tak, jakby była adresowana do nas.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług transportowych. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Przesyłki wielkogabarytowe

Dowiedz się więcej

Wysyłka maski samochodowej

Dowiedz się więcej

Wysyłka skrzyni biegów

Dowiedz się więcej

Wysyłka
zderzaka

Dowiedz się więcej

Wysyłka części samochodowych

Dowiedz się więcej

Napisz do nas