Home delivery

Czym jest usługa Home Delivery?


Home Delivery to usługa, która zapewnia klientom możliwość komfortowej dostawy zamówionych towarów. Wszystkie przesyłki są awizowane dzień przed doręczeniem, przez co odbiorcy mogą przygotować się na odbiór paczki dużych rozmiarów. Usługi zawsze realizujemy w dwuosobowym zespole, dzięki czemu gwarantujemy terminowy i bezpieczny transport z wniesieniem. Nasze usługi kierujemy do firm, którym zależy na komforcie i zadowoleniu docelowego klienta. Oprócz usługi wniesienia możemy zaproponować też transport z montażem, rozpakowaniem przesyłki oraz zabraniem zbędnego opakowania. Kompleksowość naszych usług to podstawa do zadowolenia klienta na ostatnim etapie procesu sprzedaży.


Coraz większa ilość sklepów internetowych oraz cieszący się zainteresowaniem konsumentów rynek e-commerce sprawiają, że zmieniają się standardy dostaw do klientów. Ważna jest szybkość, wygoda i niskie koszty dostawy, które gwarantuje nasza usługa home delivery.
 

Transport z wniesieniem i montażem

Jakie branże obsługuje Ambro Express?


Jesteśmy specjalistami od przesyłek niestandardowych. Dzięki doświadczeniu oraz posiadanemu know-how gwarantujemy rozwiązania dostosowane do specyfiki wielu branż. Naszą usługę Home Delivery kierujemy głównie do sektorów:

MEBLE I HOME DECOR
Łazienka
RTV i AGD
Sport
Ogród

Transport z wniesieniem realizujemy na terenie Polski i Niemiec. Stawiamy bezpieczeństwo przewożonych przesyłek na pierwszym miejscu, dlatego stosujemy specjalistyczny system nośników, pasy mocujące, poduszki wypełniające oraz maty ochronne. Każdy transport realizowany w ramach usługi Home Delivery jest dokładnie planowany i monitorowany na każdym etapie procesu.

Usługi dodatkowe w home delivery

Wniesienie w podwójnej obsadzie

Nasz dwuosobowy zespół fachowców gwarantuje dostawę z usługą wniesienia niezależnie od lokalizacji czy gabarytu. Zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo zarówno podczas transportu, jak i samego wniesienia przesyłki.

Rozpakowanie i zabranie zbędnego opakowania

Usługa rozpakowania następuje zawsze w obecności odbiorcy. Dodatkowo, istnieje możliwość sprzątnięcia opakowania przez pracowników i zabrania go ze sobą.

Montaż mebli i RTV AGD

Usługa montażu realizowana jest przez nasz wyspecjalizowany zespół bezpośrednio po dostawie przesyłki do domu. Po zakończonym montażu przedmiot stawiany jest w wyznaczone przez odbiorcę miejsce. Szczegóły procesu montażu ustalane są indywidualnie z każdym klientem w zależności od rodzaju asortymentu.

Obsługa zwrotów

Realizujemy odbiory zarówno od osób prywatnych jak i salonów gwarantując przy tym 100% pokrycie krajów (PL i DE), możliwość odpowiedniego zabezpieczenia towaru, zniesienia go oraz dostarczenia we wskazane miejsce lub składowanie w Centrum Logistycznym Ambro Logistics Park w Przykonie.

Odbiór zużytego mebla lub sprzętu

Po dostarczeniu przesyłki nasz dwuosobowy zespół może odebrać zużyty mebel lub sprzęt, dzięki czemu Klient będzie mógł w pełni cieszyć się nowym produktem.

Ile kosztuje transport z wniesieniem?

 

Cena wysyłki towaru z wniesieniem jest ustalana indywidualnie w zależności od asortymentu i wolumenu klienta. Stosujemy wiele rozwiązań, by jak najlepiej dostosować ofertę do potrzeb klientów. Co ważne, stawki są stałe na terenie całego kraju, zarówno w Polsce, jak i Niemczech. Oznacza to, że koszt wysyłki takiego samego asortymentu w różne rejony kraju jest stały. Rozwiązanie, które proponujemy jest wygodniejsze i korzystniejsze od rozliczania za km trasy. Skontaktuj się z nami, a my zaproponujemy Ci konkurencyjną ofertę na transport z wniesieniem i montażem na terenie Polski oraz Niemiec.