Kariera

Ambro Express to stabilna i dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w transporcie przesyłek niestandardowych, gabarytowych oraz dłużycowych m.in. dla branży automotive, budowlanej, meblarskiej, ogrodniczej i łazienkowej.

Posiadamy 23 oddziały rozlokowanym na terenie całego kraju oraz sortownię ręczną w centrum Polski. Realizujemy dostawy na terenie Polski, Niemiec, Austrii i Czech.

Poszukujemy osób, dla których pasją będzie rozwój firmy oraz budowanie relacji z klientami.
Dołącz do nas!

Aktualne oferty pracy Ambro Express
Sprawdź kogo i gdzie aktualnie poszukujemy
Magazynier na sortowni
Miejsce pracy: Sortownia Ambro Express w Przykonie
Rozwiń szczegóły oferty Zwiń szczegóły oferty

W związku z dynamicznym rozwojem firma Ambro Express zatrudni osoby na stanowisku: Magazynier na sortowni (nocna zmiana).
Możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin.

Wymagania:

  • chęć do pracy, zaangażowanie,
  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • komunikatywność i dobra organizacja pracy,
  • dbanie o powierzony sprzęt firmowy,
  • doświadczenie w pracy magazynowej – mile widziane,
  • uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym - nie są wymagane.

Zakres obowiązków:

  • załadunek i rozładunek towarów (przesyłek),
  • wykonywanie innych prac magazynowych,
  • praca ze skanerem,
  • dbałość o parametry jakościowe.

Oferujemy:

  • możliwość pracy na etat lub umowę zlecenie,
  • pracę w godz. 20:00-04:00 (od poniedziałku do piątku),
  • możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin,
  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z dopiskiem - Aplikacja Magazynier na sortowni

Przedstawiciel handlowy
Praca zdalna / mobilna

Rozpocznij swoją karierę w Ambro Express na stanowisku przedstawiciela handlowego. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i możliwości rozwoju.

Wymagania:

  • znajomość narzędzi oraz technik sprzedaży,
  • analiza potrzeb biznesowych, negocjacje i finalizacja transakcji,
  • silna orientacja na wynik,
  • doświadczenie w sprzedaży (branża kurierska będzie dodatkowym atutem),
  • doświadczenie w umawianiu i prowadzeniu spotkań handlowych,
  • wytrwałość i sumienność,
  • otwartość, komunikatywność,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długofalowych relacji z nimi,
  • przygotowywanie ofert sprzedażowych,
  • negocjowanie warunków współpracy z potencjalnymi klientami,
  • analizowanie potrzeb i wymagań rynkowych,
  • monitorowanie działań firm konkurencyjnych.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym,
  • samodzielne stanowisko pracy,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w młodym, energicznym zespole,
  • samochód służbowy,
  • niezbędny sprzęt (telefon, laptop) również do użytku prywatnego,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z dopiskiem - Aplikacja przedstawiciel handlowy

GWARANTUJEMY STABILNĄ PRACĘ

Atrakcyjne wynagrodzenie
Stabilne zatrudnienie
Rozwój osobisty
Przyjazna atmosfera